. - مطالبات امام خامنه ای (ارواحنا له الفدا) از دانشجویان 1 (استقلال فرهنگی)صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
شهادت مولا علی تسلیت باد، شهاد امیرالمومنین تسلیت باد، علی (ع)
خوش آمدید

دربــــــــــــاره تارنمــــــــــــا

امروز روز هدایت نسل های آینده است.کمربندهایتان راببندید که هیچ چیز تغییر نکرده است.امروز روزی است که خدا اینگونه خواسته است..ودیروز خدا آن گونه خواسته بود و فردا انشاا...روز پیروزی جنود حق خواهد بود....
"حضرت روح ا..." 

وصیتنـــامـــه شهـــــدا

نظر سنجی

شما اینده اقتصادی کشور رو چگونه ارزیابی می کنید؟

ساعت

امکانات دیگر

حامیان دکتر جلیلی استات فارس


 

................. تصاویر تصادفی

پشتیبانی آنلاین

معرفی تارنما به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by1afsar.ir

آمــــــــار تــــارنــمــــــــا

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان: 1
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازدید :
آخرین بروزرسانی:

مدیــــــــر تــــارنــمــــــــا

خوش آمدید
موضوع: امام خامنه ای موضوع: تحلیلی | نویسنده: افسر جوان

دانشگاه از دیدگاه امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب از چنان اهمیتی برخوردار است که اگر نقش واقعی خود را ایفا نکند کشور در معرض خطر قرار خواهد گرفت. امام خمینی (ره) در جمله ای این اهمیت را گوشزد کرده اند : "اگر دانشگاه را ما سست بگیریم و از دست برود، همه چیزمان از دست رفته است." بنابراین، می توان نتیجه گرفت که دانشگاه هم منشا دردها و فسادهای موجود و هم منشا اصلاح کشور است و بسته به اینکه دانشگاه ها، استادان و دانشجویان چه جهت گیری هایی داشته باشند، ثمرات آن نیز مشخص خواهد شد. آن چه که در این مقاله می آید، مطالباتی است که رهبر انقلاب به عنوان سکاندار کشتی نظام اسلامی از سربازان خط مقدم مبارزه با تهاجم فرهنگی و به تعبیر خود ایشان "افسران جوان" در مقابله با جنگ نرم دشمن دارند. در حقیقت جنبش دانشجویی علاقه مند به انقلاب نقشه راه خود را از فرمایشات رهبری اخذ می کند. در این مقاله مهمترین راهبردهای ارائه شده از سوی مقام معظم رهبری در حوزه ی دانشگاه در 6 عنوان تقسیم بندی شده استکه در ادامه به این عنواین به صورت مجمل پرداخته می شود؛ اما قبل از اینکه به این عنواین بپردازیم ذکر این نکته خالی از لطف نیست که با توجه به طولانی بودن این مقاله و (ببخشیدا اینکه اکثر بازدیدکنندگان این تارنما شیرازی اند) هر کدام از این عناوین در پستی جداگانه و با فاصله ی زمانی مناسب درج می گردد تا همه بتوانند از آن استفاده ی لازم را ببرند.

1.      استقلال فرهنگی :

تا جامعه ای از لحاظ فرهنگ و هویت اجتماعی مستقل نشود و روی پای خود نایستد، امیدی به آینده ی آن کشور نیست. دانشگاه و جنبش دانشجویی وفادار به انقلاب اسلامی باید استقلال فرهنگی با تکیه بر شعار «ما می توانیم» را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهد استقلال فرهنگی یکی از ویژگی های بارز و مشخص هر کشور مستقل و با هویت بوده و اصل و مبدا همه استقلال ها است و بدون آن استقلال سیاسی، اقتصادی و نظامی ممکن نخواهد بود. "انقلاب، همه ی وجدان های این مردم را تکان داد، ماها را بیدار کرد، متوجه هویت خودمان کرد، توانایی های خودمان را به ما نشان داد و «ما می توانیم» را شعار ما قرار داد. ما هم وارد شدیم و تجربه کردیم؛ دیدیم بله، می توانیم. لذا امروز استقلال فرهنگی در این کشور، روز به روز در حال پیشرفت است و خودباوری فرهنگی بیشتر می شود. اصرار ما هم همین است که این کار بشود و شما جوان ها به این توجه کنید و هر حرکتی را که مشاهده می کنید با این روحیه استغنای فرهنگی و استقلال فرهنگی معارضه دارد، با چشم بدبینی به آن نگاه کنید و بدانید که هدایت شده است."

................................................

پ.ن 1: با توجه به اهمیت موضوع ادامه ی این مطلب در 5 پست و با فواصل یک روز در میان در تارنما قابل استفاده می باشد. پر واضح است که این زمان صرفا از آن جهت می باشد که دوستان عزیز بتوانند تمامی این مقاله را مطالع نمایند و انشاالله از آن استفاده کنند.

پ.ن2 : بنا بر تصمیم مدیریت تارنمای افسر جوان از این پس تارنما به صورت روزانه به روز رسانی خواهد گردید.( مشخص است که این اقدام پس از اتمام مقاله ای که قسمت ابتدایی آن در بالا آورده شد عملی می باشد.)

پ.ن 3: فکر میکنم که این تارنما از ابتدای راه اندازی تا کنون نشان داده است که دغدغه ای جز در راستای مطالبات امام خامنه ای (ارواحنا له الفدا) نداشته و ندارد و همواره سعی بوده است که این تارنما بتواند در حد نام خود "افسر جوان" فعالیت کند.

پ.ن 4 : مدیریت تارنما همواره و در همه حال منتظر رسیدن پیشنهادات، انتقادات و تذکرات مخاطبین خود بوده است، پس ما را از نظرات خود محروم نسازید.

 

 

 


 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic