. - مطالبات امام خامنه ای (ارواحنا له الفدا) از دانشجویان 6 (عدالت خواهی)صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
شهادت مولا علی تسلیت باد، شهاد امیرالمومنین تسلیت باد، علی (ع)
خوش آمدید

دربــــــــــــاره تارنمــــــــــــا

امروز روز هدایت نسل های آینده است.کمربندهایتان راببندید که هیچ چیز تغییر نکرده است.امروز روزی است که خدا اینگونه خواسته است..ودیروز خدا آن گونه خواسته بود و فردا انشاا...روز پیروزی جنود حق خواهد بود....
"حضرت روح ا..." 

وصیتنـــامـــه شهـــــدا

نظر سنجی

شما اینده اقتصادی کشور رو چگونه ارزیابی می کنید؟

ساعت

امکانات دیگر

حامیان دکتر جلیلی استات فارس


 

................. تصاویر تصادفی

پشتیبانی آنلاین

معرفی تارنما به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by1afsar.ir

آمــــــــار تــــارنــمــــــــا

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان: 1
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازدید :
آخرین بروزرسانی:

مدیــــــــر تــــارنــمــــــــا

خوش آمدید
موضوع: امام خامنه ای موضوع: تحلیلی | نویسنده: افسر جوان

ششم آبان ماه یادآور پیام تاریخی رهبر انقلاب به جریان دانشجویی درباره مطالبه عدالت است. پیامی که سر منشا حرکتی نو در میان نسل جوان دانشجویی انقلابی و عدالتخواه گردید. و در طی این سالیان این حرکت توانسته است عدالتخواهی و گفتمان امام و انقلاب اسلامی را دوباره احیا نماید. تداوم این حرکت مقدس برای اجرای عدالت یگانه راه پیش روی انقلابیون در شرایط آینده کشور است. رهبر انقلاب در این بیانیه تاریخی خطاب به جنبش دانشجویی آورده است: "امروز سرآغاز فهرست بلند مسائل کشور مساله عدالت است. دانشجوی جوان اگرچه خود برخاسته از قشرهای مستضعف جامعه هم نباشد، به عدالت اجتماعی و پرکردن  شکاف های طبقاتی به چشم یک آرزوی بزرگ و بی بدیل می نگرد. این احساس و انگیزه در دانشجو پرارج و مبارک است. و می تواند پایه قضاوت ها و برنامه های عملی او برای حال و آینده باشد. اگر عدالت - عدالت واقعی و ملموس و نه فقط سخن گفتن از عدالت - آرزو و آرمان و هدف برنامه ریزی هاست، پس باید هر پدیده ضد عدالت در واقعیات کشور مورد سوال قرار گیرد."   " هرچه می توانید، شعار اصلی عدالت و آنچه را مربوط به عدالت است، تقویت همگانی و در ذهن ها تعمیق کنید و روی پشتوانه و فلسفه فکری آن کار کنید."

...........................................

پ.ن 1: بالاخره این مقاله تمام شد ...

پ.ن 2: حال که این مقاله با 6 مورد از حیاتی ترین و مهم ترین مطالبات امام خامنه ای (ارواحنا له الفدا) به پایان رسید نظر سنجی جدیدی در این مورد در تارنما راه اندازی شده است. از همه دوستانی که سر زدن و این مقاله رو خوندن خواهش میکنم که توی این نظرسنجی شرکت کنند.

 


 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات